Recenzja platformy Edutrading. Czy warto wziąć udział w kursie? Opinie ekspertów i użytkowników

edutrading

Początkujący i zaawansowani inwestorzy szukają sposobów na zwiększenie szansy na zyski. W odpowiedzi na ich potrzeby powstało wiele platform oferujących kursy i szkolenia handlowe. Czy to dobry pomysł? Czy dzięki materiałom edukacyjnym i zdobywaniu wiedzy zarobisz więcej pieniędzy?

Postanowiliśmy sprawdzić, jakie korzyści oferuje platforma Edutrading. Znajdziemy tu kursy dostosowane do umiejętności i poziomu doświadczenia każdego tradera. Sprawdzimy opinie użytkowników i ekspertów finansowych. Porównamy koszty poszczególnych pakietów z opłatami wymaganymi przez konkurencję.

Spróbujemy ocenić, czy oferta jest przydatna podczas inwestowanie. Jakie korzyści otrzymują uczestnicy kursów przygotowanych przez platformę Edutrading?

Jesteś gotowy? Zaczynamy!

Kto powinien skorzystać z kursów Edutrading?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, Edutrading przygotował ofertę dla każdego inwestora. Handlowcy, którzy dopiero poznają rynki finansowe, ale także bardzo doświadczeni traderzy znajdą tu coś dla siebie.

Twórcy platformy przygotowali aż 4 pakiety szkoleniowe. Czym się różnią? Dostępnością materiałów edukacyjnych, narzędzi handlowych i oczywiście cenami. Te zaczynają się na 250 EURO, a kończą na 6000 EURO. Szczegóły pakietów omówimy dalej.

Zespół Edutrading twierdzi, że kurs będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli uważasz, że Twoje zyski w stosunku do strat są zbyt niskie. Szkolenia przydadzą się także osobom, które nie przyswajają ogromu wiedzy finansowej. A jak wiemy, warto ją posiadać przed rozpoczęciem handlu na rynkach.

Warto wiedzieć, że nawet najlepszy kurs i materiały edukacyjne nie zagwarantują Ci 100% zysków. Każda inwestycja jest ryzykowna i może zakończyć się stratą kapitału. Edutrading nie ponosi odpowiedzialności za Twoje wyniki.

Rodzaje pakietów Edutrading

Na platformie Edutrading możemy kupić jeden z czterech dostępnych pakietów szkoleniowych: początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany i premium. Są one dostosowane do umiejętności i doświadczenia inwestorów.

Obecnie trwa promocja i ceny są znacznie obniżone. Nie podano terminu jej zakończenia.

Pakiet kursowy Początkujący

 • cena promocyjna wynosi 200 EURO, poza promocją 250 EURO;
 • otrzymujesz dostęp do kursu na temat podstaw handlowania;
 • otrzymujesz materiały edukacyjne w formie e-booków;
 • zajęcia indywidualne z prywatnym trenerem (omówienie 3 modułów szkoleniowych);
 • 44 filmów video z pojedynczymi lekcjami;
 • zadania i testy sprawdzające zdobytą wiedzę oraz podsumowanie.

Pakiet szkoleniowy Średniozaawansowany

 • cena promocyjna wynosi 500 EURO, poza promocją 600 EURO;
 • dostęp do dwóch rodzajów kursu: na temat podstaw handlu i na temat handlu opartego na analizie technicznej;
 • wiele e-booków;
 • dostęp do profesjonalnych narzędzi handlowych, takich jak kalendarz ekonomiczny i kalendarz kryptowalut;
 • zajęcia indywidualne z dedykowanym, profesjonalnym trenerem (omówienie 6 modułów szkoleniowych);
 • 72 filmy video z pojedynczymi lekcjami;
 • zadania i testy sprawdzające zdobytą wiedzę oraz podsumowanie.

Pakiet kursowy Zaawansowany

 • cena promocyjna wynosi 1000 EURO, poza promocją 1200 EURO;
 • dostęp do trzech rodzajów kursu: na temat podstaw handlu, na temat handlu opartego na analizie technicznej i na temat strategii handlowych;
 • wiele e-booków;
 • dostęp do profesjonalnych narzędzi handlowych, takich jak kalendarz ekonomiczny, kalendarz kryptowalut i aktualności rynkowe dnia;
 • zajęcia indywidualne na żywo z dedykowanym, profesjonalnym trenerem (omówienie 9 modułów szkoleniowych);
 • 113 filmy video z pojedynczymi lekcjami;
 • zadania i testy sprawdzające zdobytą wiedzę oraz podsumowanie;
 • dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych.

Pakiet szkoleniowy Premium

 • cena promocyjna wynosi 5000 EURO, poza promocją 6000 EURO;
 • dostęp do trzech rodzajów kursu: na temat podstaw handlu, na temat handlu opartego na analizie technicznej i na temat strategii handlowych;
 • wiele e-booków;
 • 3 wysoce prawdopodobne scenariusze inwestowania;
 • dostęp do profesjonalnych narzędzi handlowych, takich jak kalendarz ekonomiczny, kalendarz kryptowalut, aktualności rynkowe dnia, codzienne badania rynku, sygnały giełdowe;
 • zajęcia indywidualne na żywo z dedykowanym, profesjonalnym trenerem (omówienie 15 modułów szkoleniowych);
 • 113 filmy video z pojedynczymi lekcjami;
 • zadania i testy sprawdzające zdobytą wiedzę oraz podsumowanie;
 • dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych.

Przedstawione pakiety szkoleniowe różnią się między sobą rodzajami materiałów edukacyjnych, lekcjami, czasem dostępu, zadaniami i ceną. Warto obserwować stronę Edutrading, aby nie przegapić atrakcyjnych promocji.

Strategie handlowe 

Postanowiliśmy opisać kilka strategii handlowych, o których dowiesz się podczas kursu Edutrading.

Strategia handlowa trend trading

Jest to jedna z najprostszych strategii handlowych. Mówiąc najprościej polega na przewidywaniu, w którą stronę zmierza rynek i wykorzystaniu tego trendu.

W przypadku handlu trendami ważne jest ustalenie kierunku przed zajęciem pozycji, ponieważ ruchy te mogą wystąpić nagle (jak w przypadku chwilowego skoku) lub stopniowo.

Najbardziej udane transakcje to te, które wchodzą w trend, kiedy ten jeszcze się buduje, a następnie zamykają pozycję jak najbliżej najwyższej kwoty take-profit.

Strategia handlowa polegająca na handlu indeksami

Rynki, w tym indeksy, nigdy nie poruszają się w linii prostej. Kiedy pojawia się trend w cenie indeksu, bardzo często dochodzi do czegoś, co nazywa się “pullback” lub retracement. Jest to sytuacja, kiedy cena indeksu tymczasowo doświadcza zmiany kierunku.

Może to być albo tymczasowy wzrost ceny indeksu z tendencją spadkową, albo spadek ceny indeksu z tendencją wzrostową. Ten ostatni przypadek jest często szczególnie ważny, ponieważ strategia cofania jest stosowana w środowisku byków.

Rynki akcji mają tendencję do wzrostu w czasie, ale mimo to doświadczają zmienności. Zasadą jest tutaj czekanie na chwilowy spadek lub wzrost ceny indeksu. Następnie należy wejść w long (jeśli cena indeksu spadła) lub short (jeśli wzrosła) po zakończeniu chwilowego cofnięcia.

Indeksy mogą również doświadczyć odwrócenia, które polega na tym, że cena rynkowa indeksu bazowego zmienia swój ogólny kierunek (z byczego na niedźwiedzi lub odwrotnie).

Strategia handlowa momentum trading

Motto osoby stosującej strategię handlu momentum można podsumować jako: ‘kupuj wysoko, sprzedawaj wyżej’. Strategia handlu momentum to taka, w której inwestorzy, kupują papiery wartościowe, kiedy ich ceny rosną, a następnie sprzedają je, gdy wydaje się, że osiągnęły szczyt.

Strategia polega na szukaniu okazji do kupna w krótkoterminowych trendach wzrostowych, a następnie sprzedaży, gdy papiery wartościowe zaczynają tracić impet. 

Strategia handlowa breakout trading

Podobnie jak w przypadku handlu trendami, strategia breakout trading polega na dokładnym obserwowaniu indeksów w celu określenia ich wzorców i rytmów pod względem wolumenu, zmienności i kierunku. Posiadając tę wiedzę, będziesz dążył do wejścia w trend tak wcześnie, jak to możliwe, kiedy cena indeksu przebije się przez zwykłe poziomy wsparcia i oporu.

Jeśli używasz tej strategii, będziesz szukał punktów cenowych, które wskazują na początek okresu niestabilności lub zmiany nastrojów rynkowych na indeksie. Możesz również umieścić zlecenie z limitem wejścia wokół zidentyfikowanych poziomów wsparcia lub oporu, tak aby każde przełamanie powodowało automatyczną transakcję.

Jeśli po tych informacjach, chcesz dowiedzieć się więcej, to oznacza, że powinieneś skorzystać z kursu Edutrading.

Czy platforma działa zgodnie z prawem?

Ważnym aspektem, który powinieneś sprawdzić przed skorzystaniem z usług jakiejkolwiek platformy, jest weryfikacja legalności.

W przypadku Edutrading zrobiliśmy to za Ciebie. Edutrading należy do firmy DIMAI 5000 S.L, której siedziba znajduje się w Barcelonie, w Hiszpanii.

Na oficjalnej stronie znaleźliśmy oświadczenie firmy, mówiące o zrzeczeniu się odpowiedzialności za ryzyko handlowe: DIMAI 5000 SL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z polegania na informacjach zawartych na tej stronie internetowej. Strona służy wyłącznie do celów informacyjnych. 

Handel i inwestowanie wiąże się z bardzo wysokim stopniem ryzyka i może skutkować znaczną lub całkowitą utratą środków.

Edutrading wraz z DIMAI 5000 S.L gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych swoich użytkowników i wpłaconych środków. Nie wiem jednak, jakie konkretne środki zostały zastosowane.

Opinie ekspertów i użytkowników

Edutrading to nowa platforma, która udostępnia kursy handlowe dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych inwestorów. W internecie pojawiło się jednak kilka opinii, które warto poznać.

Traderzy, którzy skorzystali ze szkoleń handlowych, określili je jako bardzo przydatne. Nie gwarantują jednak 100% zysków, ale edukacja jest bardzo ważnym czynnikiem podczas inwestowania.

Dział wsparcia Technicznego i Pomoc Online

W razie pytań i wątpliwość możesz skontaktować się z profesjonalną obsługą klienta. Zrobisz to w zakładce ”Skontaktuj się z nami”. Znajdziesz tu dedykowany formularz kontaktowy, adres e-mailowy oraz numer telefonu.

Wsparcie klienta udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Robi to w jak najkrótszym, możliwym czasie. 

Podsumowanie naszej recenzji

Platforma Edutrading powstała w odpowiedzi na potrzeby inwestorów. Traderzy poszukują wysokiej jakości materiałów edukacyjnych, które pomogą w usystematyzowaniu ich wiedzy. W pakietach szkoleniowych znajdziemy e-booki, filmy edukacyjne, indywidualne spotkania z trenerem i wiele innych.

Warto wiedzieć, że Edutrading nie ponosi odpowiedzialności za wyniki Twoich inwestycji po ukończeniu kursu. Dlaczego? Ponieważ nikt nie może zagwarantować Ci 100% zarobków podczas każdej transakcji. Rynki finansowe charakteryzują się zmiennością, a co za tym idzie, są ryzykowne. Powinieneś być tego świadomym przed pierwszą inwestycją.

Platforma Edutrading ma pomóc Ci w zdobyciu cennych informacji, poznaniu strategii inwestycyjnych i doświadczeń zaawansowanych traderów. To, czego się nauczysz, możesz przełożyć na swój handel. Jednak skuteczność zależy od Ciebie, rynków i odrobiny szczęścia.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*