Fortissio – nowym graczu trading online

nasdaq-stock

Fortissio jest pionierem wśród polskich inwestorów. Wielu brokerów w Polsce opiera się na platformie MetaTrader, ale pojawili się nowi brokerzy chcący rozwinąć polski rynek. Fortissio jest stale dostosowywany i może wprowadzać nowe narzędzia dla polskich handlowców.

Dobra rzecz, którą można powiedzieć o Fortissio – dostają pozytywne recenzje o swoich 4 nowych platformach, dużym portfolio aktywów; niektóre z nich rzadziej znajdują się u innych brokerów. Ważną rzeczą jest to, że Fortissio zmienił swoją politykę i teraz jest jednym z najbardziej zaufanych brokerów. Ich personel pomocniczy jest doskonały, płatności i przepisy są nienaruszalne, w Gibroker wszystko działa sprawnie.

Jaki jest najlepszy wybór platformy w Fortissio?

Fortissio pozwala klientom wybierać spośród 4 różnych platform, każda z nich ma inny wygląd i cel.

  • Meta Trader 4 – Opinie o Fortissio pokazują udany rozwój tej platformy; ulepszona jest duża liczba opcji konfiguracji; a także ma zoptymalizowane ustawienia uruchamiania, dostosowane do każdego indywidualnego klienta. Meta Trader 4 jest czymś więcej niż tylko wystarczającą platformą do inwestowania od razu, nie potrzebuje przygotowania ani złożonych planów inwestycyjnych. Oferuje wszystko dla handlowca w Polsce.
  • PROfit – idealna platforma dla początkujących, jest bardzo prosta i działa lekko. To również odpowiada doświadczonemu handlowcowi, który lubi “grać” bez żadnych komplikacji. Możesz dostosować interfejs do własnych upodobań i rozpocząć swoją karierę handlową. Zaloguj się na Fortissio, aby dowiedzieć się więcej.
  • WebPROfit – najbardziej zaawansowana wersja PROfit. Nie potrzebuje nawet instalacji, działa na każdym systemie operacyjnym i ma nieco więcej opcji niż zwykły “PROfit”. Spełnia wszystkie regulacje Fortissio i na pewno przyniesie Ci dobre doświadczenia handlowe.
  • PROfit mobile – uproszczona wersja wszystkich poprzednich platform. Brakuje w niej niektórych funkcji, ale handel z nią jest łatwiejszy niż cokolwiek innego. Handel, sprawdzanie pozycji, przeglądanie swojego konta – wszystko to za pomocą kilku prostych kliknięć.

Opinia o wsparciu klienta Fortissio w 2019 roku

Wsparcie klienta Fortissio działa 6 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę; obsługują klientów w języku polskim, angielskim, francuskim, włoskim i greckim. Ich umiejętności zostały sprawdzone i nie ma do czego przyczepić się – są doskonali. Jeśli masz problem, zostanie szybko rozwiązany – gwarancja, że nowi inwestorzy będą zadowoleni z usług Fortissio.

Opinia o Fortissio w Polsce w 2019 roku

Opinie o Fortissio w Polsce są świetne. Są z pewnością jednym z najlepszych brokerów. Mają dużą listę aktywów, pełne bezpieczeństwo, brak kar nałożonych przez KNF, satysfakcjonującą linię wsparcia klienta i wiele materiałów handlowych. Fortissio można nazwać bardzo obiecującą opcją dla każdego inwestora. Zaloguj się na ich stronie internetowej, aby sprawdzić, jak łatwo handlować przy ich pomocy. Niektóre pytania i odpowiedzi na temat Fortissio.

Jaką kwotą możesz handlować z nimi?

Fortissio oferuje długą listę opłacalnych opcji – oferty walutowe, akcje, towary i dźwignię 100:1. Daje Ci jedną z najlepszych możliwości handlowych w Polsce.

Jak dokonać wpłaty i jak wypłacić środki?

Wszystkie płatności Fortissio są obsługiwane przez karty płatnicze (lub karty debetowe), tradycyjne przelewy i Skrill. Płatności i wypłaty przeprowadzane są w ten sam sposób. Wystarczy, że zgłosisz swoją kartę kredytową i ją zweryfikujesz.

Czy platforma działa dobrze?

Fortissio posiada doskonałą znajomość języka polskiego. Pomoc dostępna jest również w języku angielskim i innych językach, ale polski handlowiec nie powinien się o nic martwić – Fortissio zrozumie go i pomoże mu. Fortissio posiada również, specjalnie zaprojektowaną dla polskich inwestorów, mobilną platformę handlową. Łatwo znajdziesz opcje i będziesz handlował w celu zdrowego zysku.

Podziel się z nami swoją opinią o Fortissio, docenimy to!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*