Jak radzić sobie z Ethereum zmienności – wskazówki od Gibroker

buy-sell

Jak większość ludzi wie, kryptowaluty nadal nabierają prędkości na rynkach finansowych. Są one stosunkowo nowe (w wielki obraz), dają Ci dodatkowe opcje, i są bardzo kuszące dla masy handlowców. Istnieje jednak czynnik skrajnej niestabilności z kryptowaluty. Nie jest trudno zobaczyć 40-50 procent upuść kryptowaluta ceny w ciągu kilku dni. Większość krypto inwestorzy mają ciężko radzić sobie z tym.

Większość z was zastanawia się-jak można obsługiwać tę ogromną zmienność? Z wszystkich innych spadek cen nieprofesjonalne prognozy powie, że to koniec cyklu uparty. Ale nie jest to prawdą. W rzeczywistości to jest daleko od prawdy. Kryptowaluty doświadczenie większe skoki cen niż regularne waluty, ale to nie powód, by negatywne dotyczące inwestycji.

Gibroker eksperci sugerują, że problem leży w braku doświadczenia. Większość posiadaczy kryptowaluta nie mają doświadczenie w inwestowaniu. Nie posiadamy znajomość na koncepcji zmienności. Więc nie wiem jak dokładnie, do walki z nim. Kryptowaluty działają jak inne zbywalne aktywa, z jedną różnicą. Ich prędkość jest dziesięć razy większa niż tradycyjne elementy obrotu na innych rynkach.

Bądź przygotowany na zmienność w 2018 r.

Doradcy finansowi w Gibroker sugerują, że podmioty gospodarcze muszą przestrzegać zasad tradycyjnych inwestycji. Jeśli trzymać się znany wzór, kryptograficznych zmienności będzie być przygotowanym na zmiany “nieoczekiwane”. Ich zespół ma podsumować niektóre z najważniejszych wytycznych dla handlu Ethereum. Kładziemy nacisk na Eth, bo ma największy potencjał w tej chwili.

  • Zmienność nie jest zjawiskiem

Zmienność jest wspólne dzieje się w każdym rynku na świecie. Istnieje różnica w wrażliwość rynku, ale stała jest jasne-zmienność jest częścią sfery finansowej. Towarów i walut prowadzić, gdy chodzi o zmienności. Gdy dotrzemy do obszaru kryptowaluta, zmienność staje się jeszcze większe. Jest to spowodowane przez szybkość transakcji i punkt niski koszt.

Innym faktem jest, że kryptowaluty nie są własnością firm dużych inwestycji. Jeśli masz duże spółki handlowej, są zwykle mniej agresywne na rynku. Kryptowaluta handlu brakuje tej stabilności. To może się wkrótce zmienić, ale teraz, będziemy musieli poradzić sobie z obecnością dużej zmienności.

  • Nie zdziw się przez flash wywala

Flash crash jest nie czymś wyjątkowym na rynku kryptowaluta. Rynki akcji widziałem niektóre awarie flash przez lata. I to jest normalne w pewnym momencie wzdłuż linii. Jest to także korzystne, ponieważ usuwa element spekulacji na rynkach.

Zaakceptuj element flash ulega awarii, a będziesz mieć łatwiejsze czas zarabiać z Ethereum. Zestaw reguł i zachować jasny umysł.

Powinien czekać, czy mam iść? – Ethereum długoterminowe

  • Przytrzymaj swoje żetony Ethereum przez długi czas

Jest to kuszące, aby sprzedać wszystko, gdy napotkasz 25% wzrost cen zasobów. Ale nie jest optymalny w dłuższej perspektywie. Kryptowaluty różne wartości prawie cały czas. Bitcoin siedział w pobliżu 8.000 dolarów cztery miesiące temu, a miesiąc temu mogliśmy zobaczyć kolce ponad $18.000. Nie daj się nabrać przez zmienność. Stają się świadomi i używać go na swoją korzyść.

Najprostszym reguła jest to-sprzedaż części inwestycji, gdy ceny hit głównych kolce i kupić, jak można, gdy uderzył “straszny” niski. Byłbyś zaskoczony, jak wiele można zrobić z prawej dyscypliny i sposób myślenia.

Powiedz nam, co myślisz o Ethereum handlu i zmienność! Podziel się swoim doświadczeniem z nami tutaj!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*